LABDARÚGÁS: DÖNTETLEN BAJNOKI, KOROSZTÁLYOS TOBORZÓ, KUPA PÓTSELEJTEZŐ

A Pest megyei első osztályú bajnokság (abszolút negyedosztály) újabb fordulójában döntetlenre végzett a Vác VLSE csapata a Pilisi LK vendégeként, gól nélküli első félidő után 1–1, s így pontosztozkodás lett a végeredmény.

Fontos új információ a VVLSE háza tájáról, hogy a klub április 2. 15 órára toborzót és kiválasztó edzést szervez 2009-ben született fiúk részére, akik szeretnének az egyesületben futballozni, érdeklődni Kovács Péter U15-ös edzőnél lehet, tel.: 06-20-358-1797.

Bár a felnőtt csapat nem jutott be a Pest megyei Kupa elődöntőjébe, a Magyar Kupa főtáblája még nem úszott el, mivel a negyeddöntő vesztesei további mérkőzéseket játszhatnak a fennmaradó két főtáblás helyért.

A bajnoksági pontvadászat következő fordulójában a jelenleg 22 ponttal álló VVLSE március 30-án szombaton 15 órakor a Bugyi-OBO csapatát fogadja.