LABDARÚGÁS: MAGABIZTOS EMBERELŐNYÖS GYŐZELEM AZ ÖRKÉNY SE ELLEN A LIGETI STADIONBAN

Az azonos pontszámmal egymás „sarkát taposó” két csapat találkozott vasárnap délután a ligeti stadionban a Pest megyei első osztályú bajnokság (abszolút negyedosztály) újabb fordulójában. Ám – igaz, egy vendég oldali gyors piros lapos kiállítás nyomán – a végeredményből arra lehetne következtetni, mintha nem egy ligában szerepelne a VVLSE és az Örkény SE. Félidei 2 : 0 után 5 : 0 lett a végeredmény.

A gólszerzők: Vén Botond 13′, 48′; Nagy Zoltán Gergő 36′; Huber Tamás 74′; Varga Bence 76′.

A Vác VLSE tehát folytatta márciusban megkezdett „hegymeneti” sorozatát, hiszen március 2. óta immár tíz bajnokin a kilencedik győzelmet szerezték.

Legközelebb, május 12-én a tabella második helyén tanyázó GSK vendégeként játszik bajnoki találkozót a VVLSE.