MEGSZEREZTE ELSŐ BAJNOKI GYŐZELMÉT AZ NB II-BEN A VÁCI FKA CSAPATA

Az éllovas Budakalászi SC 1995 jött szembe a Váci FKA-nak szombaton este a városi sportcsarnokban a férfi kézilabda NB II-es bajnokságban, így aztán különösen értékes eredmény, hogy városunk csapata épp most, épp ellenük szerezte meg első győzelmét a szezonban.

A mérkőzést – szinte már szokás szerint – ezúttal is nagyon jól kezdte a Váci FKA, többgólos előnyre tettek szert, ám a véghajrához érkezve az ellenfél elkezdte ledolgozni a hátrányát, amit azonban nem tudott beteljesíteni a hazaiak ellenállása miatt, egy gólnyi különbség megmaradt – a végeredmény 27 – 26 lett.

Most némi őszi tétmeccs szünet következik, városunk csapata legközelebb október 29-én lép majd pályára bajnoki összecsapáson, akkor a Gödöllő gárdája lesz az ellenfél.