Szerkesztőségünk birtokába jutott egy a napokban a polgármester asszonyhoz címzett levél, amelyben a Cházár András EGYMI Székhelyintézményét és váci Tagintézményeit 2020. szeptember 1-jétől érintő közétkeztetési változtatások ügyében keresi meg az intézmény részéről 11 vezető és a szülők képviselői a város vezetőt. A város Gazdasági Hivatala működteti ezt az államtól kötelező feladatként kapott helyi közétkeztetési részleget, amely szeptemberi megváltoztatásának lehetséges súlyos anomáliáira már jó előre felhívták az illetékesek a városháza döntéshozóinak a figyelmét. Mivel ezek szinte mindegyike bekövetkezett, ezért levelükben most nyomatékosan kérik a panaszuk kivizsgálását és javító intézkedések elrendelését, amelyhez mind az intézmény vezetése, mind a szülők képviselői felajánlották a…