Teljeskörűen megújult a váci járóbeteg-szakrendelő, amely immár korszerű, 21. századi körülmények között szolgálja a térség több mint százezer lakosát – jelentette be Rétvári Bence.
Demény Ádám
Megkezdődött a Váci Jávorszky Ödön Kórház kórház járóbeteg szakrendelőjének a felújítása, a munkálatokra 1 milliárd 617 millió forintot fordítanak – mondta Rétvári Bence a Fidesz-KDNP térségi országgyűlési képviselője a kórház bejárata előtt tartott sajtótájékoztatón ma reggel.