Befejeződött a pontvadászat a Pest megyei első osztályú bajnokságban, városunk csapata győztes találkozóval zárta le az idényt.
Eredmény
VVLSE – CSO-KI Sport: 3 – 1 (1 – 0)
Gólszerzők, VVLSE: Varga Bence (2), Juhász Péter, CSO-KI Sport: Török Noel Gábor (büntetőből).
A győzelemmel a VVLSE beférkőzött az első tízbe a tabellán, ami igen szép teljesítmény a mezőny egyik csikócsapatától.
A negyedosztályi bajnok, a Vecsési FC- Triplex Targo így hírelte a 9-0-ás győzelemmel lezárt idényt:
Nagy arányú győzelemmel zártuk a bajnokság utolsó mérkőzését a Pomáz csapata elleni bajnokavató eseményen!
Köszönjük a támogatást Vecsés Város Önkormányzatának, szponzorunknak, a Triplex Targo Kft.-nek, és szurkolóinknak, akik velünk voltak ebben az idényben is!

