A hét végén folytatódott a pontvadászat a Pest megyei első osztályú bajnokságban, a Vác VLSE pályaválasztóként futott pályára, de a vendég Bugyi OBO SE csapata elrabolta mindhárom pontot.
Eredmény:
VVLSE – Bugyi OBO SE: 2 – 3 (0 – 1)
Gólszerzők: Papp György (2), Megyeri Márk, illetve Kovács Balázs, Pallagi Botond Gábor.
A folytatásban, 23-án idegenben, a Perbál SC vendégeként fut pályára városunk labdarúgó élcsapata.
