A Pest megyei első osztályú bajnokság újabb fordulójában az Aranyszarvas SE vendégeként futott pályára a VVLSE csapata, s sikerült elrabolni mindhárom bajnoki pontot Tápiószentmártonból.
Jegyzőkönyv
Aranyszarvas SE – Vác VLSE: 0-1 (0-1)
Gólszerző: Varga Bence
A VVLSE összeállítása: Flamich, Onye, Balogh, Marosi, Rusvay Balázs, Kovács, Varga, Juhász, Pallagi, Magos, Pitz, cserék: Dömök, Pap.

Burzi Attila vezetőedző értékelése:
- Jó hangulatú mérkőzést sikerült játszani egy szervezett, jó csapat otthonában.
A folytatásban, május 16-án pályaválasztóként folytatja a bajnoki pontvadászatot a VVLSE, a Bugyi-OBO SE jön szembe ellenfélként a ligeti stadionban, a mérkőzés kezdési időpontja 17 óra.
Forrás: VVLSE
