A FRADI VERSENYÉN, A FEC KUPÁN IS REMEKELTEK A VÁC VÁROSI EVEZŐS CLUB SPORTOLÓI

A múlt hét végén, a Ferencvárosi Evezős Club szervezte nagy múltú versenyen, a FEC kupán ismét ragyogóan szerepeltek a Vác Városi Evezős Club sportolói, a legkisebbektől a veteránokig 5 első-, 6 második- és 2 második helyezést lapátoltak össze, ami az egyesületek összehasonlításában is kimagasló teljesítmény.

A VVEC szempontjából különösen jól mutatott a férfi egypárevezős versenyszám „A” döntője, ahol Bajári András győzött, Nyikos Péter lett a második, Ujhelyi Mátyás a negyedik, Várhidi Levente pedig az ötödik.
A 13 éves fiú tanuló egypárevezős szám sem volt sokkal gyengébb a VVEC szemszögéből, itt Müller Kevin győzött, Polónyi Tamás követte másodikként, míg Juhász Attila hatodikként.