KÉZILABDA: A KILENCEDIK FORDULÓBAN MEGSZEREZTE HARMADIK GYŐZELMÉT A VÁCI FKA CSAPATA

Egy másodosztályú bajnoki mérkőzéshez méltóan pörgős és izgalmas összecsapásba bonyolódott bele a Váci FKA szombaton este – még – a városi sportcsarnokban a PLER-Budapest U23 csapata ellenében – és végeredményben városunk csapata újabb győzelmet abszolvált, a harmadikat a szezonban.

Az első játékrész még erősen kételkedésre okot adó képet mutatott hazai szempontból, a vendégek három gólos vezetésével vonultak le a kis pihenőre a csapatok, aztán a második felvonásban a hazaiak 20 góllal növelték a találataik számát, míg a látogatók csak tizennéggyel, így alakult ki a 35 : 32-es, két bajnoki pontot hozó végeredmény.

A következő fordulóban, december 3-án a Balassagyarmati Kábel SE vendégeként lép pályára városunk csapata.