HALASZTÁS A LIGETI STADIONBAN, VERESÉG A RÁKOSMENTI KSK CSARNOKÁBAN

A Pest megyei I. osztályú bajnokságban elhalasztották szombatról a VVLSE Gödöllő elleni hazai mérkőzését, a férfi kézilabda NB II északi csoportjában a Váci FKA szoros mérkőzésen alulmaradt a Rákosmenti KSK vendégeként.

A VVLSE – a ligeti stadion pályája állapotának megóvására hivatkozva – halasztást kért a szombat délutánra kiírt, Gödöllő elleni bajnoki mérkőzésre, amit a szövetség jóváhagyott, a derbi új időpontjáról még nincs döntés.

A férfi kézilabda bajnokság második vonalában a Váci Férfi Kézilabdázásért Alapítvány csapata szoros mérkőzést vívott a Rákosmenti KSK gárdájával, a szünetre még vezetéssel vonultak le a pályáról a mieink, de a második félidőben fordítottak a házigazdák, a végeredmény 24 – 22 lett a javukra.
A bajnoki kiírás szerinti menetrend alapján városunk csapata október 8-án szombaton vívja újabb mérkőzését, ezúttal hazai pályán, a Budakalászi SC 1995 ellen.