A beinduló triatlonos szezon váci sikereket hozott

A vírus elleni korlátozások enyhítésével lassan kezdetét vette a triatlonos szezon is és a Váci Vízmű triatlonosai rögtön megkezdték az érmek, pontok begyűjtését – írta a Dunakanyar Régió.

Június végén Kaposváron a felnőttek szerepeltek kiválóan, hiszen Balogh-Baksza Anita a nők abszolút versenyében győzött olimpiai távon, míg dr. Kocsis Tamás – az utánpótláskorúak edzője – quadratlonban lett 4. masters kategóriában az ugyanott megrendezésre kerülő quadratlon EB-n.

A kaposvári versenyt egy hét kiváló hangulatú edzőtáborozás követte Fadd-Domboriban, majd Zalaegerszegre – a triatlon utánpótlás ranglista versenysorozat idei első állomására – utazott a csapat. A gébárti tavon megrendezett versenyen a legkisebbek versenyében Balogh Abigél, míg a felnőtteknél édesanyja, Balogh-Baksza Anita győzött.

A gébárti tavon megrendezett versenyen a felnőtteknél Balogh-Baksza Anita győzött. – Fotó: Dunakanyar Régió