Szádoczki Imre, a Fidesz–KDNP váci önkormányzati képviselője a Vác Online számára adott tájékoztatásában bejelentette: úgy tűnik, végre megvalósulhat a régóta várt jelzőlámpás gyalogátkelőhely kiépítése a 2-es főúton, a kisváci iskolák közelében.
jelzőlámpa
„A múltban eddig egyik képviselő sem jutott eddig sem, hiszen senki még csak be sem terjesztette a testület elé, az iskolavárosi jelzőlámpa megvalósítását” – hívja fel a figyelmet közösségi oldalán Szádoczki Imre a Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője, akinek az előterjesztését Ferjancsics László (Összefogás Vácért) képviselő módosításával megszavazta a testület és elindul a megvalósítás felé a projekt.