|
Öreg autó, nem vén autó - Versenyhétvége a Slovakia Ringen |
|
|
Bő egy éve adták át a Slovakia Ringet Dunaszerdahely közelében, amelyen sok sikeres versenysorozat megfordult már és rótta a köröket. Mivel az új aszfaltot nagyon koptatni még nem tudta. Augusztus 13-14-én főleg a veterán autóké volt a főszerep, de megfordultak itt Ferrarik a jelenből és még egy Trabant is az indulók között. |
|

A kellemes időjárás és a baráti hangulat emelte a versenyhétvége fényét, a napsütésről nem is beszélve. Az osztrák Histo Cup és Szuper Túraautó bajnokság büszkélkedhetett a legnépesebb mezőnnyel. Ők 35-en voltak jelen a pályán.

De nem áll meg a nyári motorsport hétvégék sora. Ehéten a GT3 bajnokság látogat a Slovakia Ringre, ahol már nagy a készülődés erre a versenyre, és sokan nagy izgalmakkal várják a futamot. Mivel szerkesztőségünket képviselő munkatársunk is kilátogat, beszámolónkat a futam utáni hét elején olvashatják, a képes beszámolóval együtt.
Fotók: Sződy Szabolcs - Vác Online
További fotók a versenyről:

















 |