A Pest megyei első osztályú bajnokság újabb kiírására készülve az utóbbi bő egy hétben három felkészülési meccset is játszott a Vác VLSE felnőtt csapata, s menet közben a keret is tovább formálódott egy nagy visszatérővel.
Felkészülési mérkőzések:
Vác VLSE – Lőrinci VSC 5-1 (1-1)
Váci gólszerzők: Holdas (2), Dömök, Cs. Nagy, Koós
Vác VLSE – THSE Szabadkikötő 2-1 (1-1)
G: Holdas, Varga B.
REAC – Vác VLSE 2-1 (1-1)
G: Dömök
Burzi Attila vezetőedző sommás értékelése:
„A felkészülésünkbe jól beleillett mind a három edzőmérkőzés, fel tudtuk mérni csapatunk jelenlegi erősségeit és gyengeségeit.”

A kerettel kapcsolatos hír, hogy a legutolsó váci NB III-as csapatban debütáló és ott remekül szereplő Szunyog György visszatér Vácra és a Vác VLSE-ben folytatja pályafutását, ugyanakkor Monostori Albert viszont távozik, ő visszatér Diósjenőre.
