Mint arról beszámoltunk, július végétől e hét végéig igazgatási szünetet tartott a Váci Polgármesteri Hivatal.
Az átmeneti időszakban alapvetően elektronikus úton fogadták a lakossági kérelmeket, csak az anyakönyvezési ügyek személyes intézésére volt lehetőség ügyeleti rendben.
A hivatali ügyintézés augusztus 11-től (hétfő) a megszokott rendben folytatódik.
