A Váci Férfi Kézilabdázásért Alapítvány élcsapata is elkezdte a felkészülést a héten a 2025/2026-os bajnoki szezonra.

Az NB II-es együttes első edzésén hagyományosan egy csapatépítő foci volt a terítéken, de aztán az elkövetkező napok, hetek már a kemény, izzadtságos munkáról szólnak majd, hiszen most kell megalapozni a későbbi nagy céloknak.
A VFKA legutóbbi bajnoki idényű bronzérmes alakulata nagyrészt együtt maradt, a társulathoz két új játékos csatlakozott az átigazolási időszakban.
