KÉZILABDA: EURÓPA LIGA MÉRKŐZÉS UTÁN MAGYAR KUPA MECCSET JÁTSZIK A SPORTCSARNOKBAN A PRAKTIKER-VÁC

Máris biztos, hogy a 2023/2024-es kiírásban sem marad pont nélkül a Praktiker-Vác csapata az EHF Európa Liga rendkívül nehéz csoportkörében, miután a vasárnapi nyitó találkozón megsüvegelendő eredménynek elkönyvelhető döntetlent sikerült elérni a városi sportcsarnokban a horvát Podravka Vegeta ellen.

A végig rendkívül pörgős, szoros mérkőzésen a látogatók egy gólos vezetésénél (12-13) vonultak félidei szünetre a csapatok, a végeredmény pedig 28-28 lett.
Épphogy szusszannak egyet a játékosok, szerdán máris újabb tétmérkőzés következik nekik, ezúttal a Magyar Kupa negyedik fordulójában, ismét hazai pályán, a DVSC-Schaeffler
ellen, az összecsapás 18 órakor kezdődik.