IDEGENBELI DERBIKEN EGY GYŐZELEM, EGY VERESÉG A HÉTVÉGI MÉRLEG

Az NB II-es férfi kézilabda bajnokság újabb fordulójában győzelmet könyvelhetett el a Váci FKA csapata, a Pest megyei első osztályú labdarúgó bajnokságban viszont ezúttal nem termett babér a VVLSE gárdájának.

A Váci FKA a hétvégi fordulóban a sereghajtó BVSC-Zugló vendégeként lépett pályára és – végig vezetve, 36 – 33-ra hozva a mérkőzést – megszerezte mindkét bajnoki pontot.

Városunk csapata a nyolc meccsen szerzett 6 ponttal jelenleg a 9. helyet foglalja el a 12 csapatos mezőnyben.
Legközelebb, november 26-án a PLER-Budapest csapata lesz a mieink ellenfele.

 

A Pest megyei első osztályú labdarúgó bajnokságban a Dunavarsány ellen lépett pályára – látogatóként – a VVLSE csapata és bár az első félidőben elpuskázott helyzetek alapján akár győzelem is lehetett volna a vége, végül hízelgőnek mondható, hogy a hazaiak sem használták ki minden lehetőségüket, így 2 – 0 lett a végeredmény.

A következő fordulóban, szombaton 13 órai kezdettel a ligeti stadionban lép pályára városunk csapata, a Nagykáta gárdája érkezik ellenfélként.