NÉZŐTÉRI TRAGÉDIA MIATT FÉLBESZAKADT A MÉRKŐZÉS A LIGETI STADIONBAN

A Biatorbágy elleni mérkőzés második félidejének első negyedórája vége táján rosszul lett egy idős helyi szurkoló a lelátón, s bár nézőtársak, játékosok, csapatsegítők is rohantak segíteni, sajnos minden igyekezet hiábavalónak bizonyult – a játékvezető pedig a tragédia miatt természetesen lefújta a mérkőzést.

A rész- vagy végeredmény (1:1) ebben a helyzetben nem is lényeges, ezúton mi is részvétünket nyilvánítjuk a csapat mellett a legnehezebb helyzetben is kitartó törzsszurkoló családjának!

A VVLSE közleménye: A Vác VLSE felnőtt csapata, edzői, technikai vezetője és az elnökség őszinte részvétét fejezi ki szurkolónk, Győri Ferenc családjának! Hétfőn 17 órakor a stadionban gyertyagyújtással emlékezünk a mai bajnoki mérkőzésen tragikus hirtelenséggel elhunyt szurkolónkra.